Erilahendused

Muud teenused

Meie teenuste hulka kuulub mitmekülgne valik erilahendusi, mis aitavad teil oma veebipoodi või kodulehte optimeerida ning pakkuda parimat kasutajakogemust. Pakume tarnemoodulite lisamist erinevatele sihtkohtadele ja tarnemeetoditele. Loome Teie kodulehele blogi, mis parandab SEO-d ja suurendab lehe külastavust. Integreerime laohaldussüsteeme mis aitab teil tõhusalt hallata suurt hulka tooteid. Lisaks muudame kodulehed vajadusel mitmekeelseks, mitmekeelne koduleht laiendab sihtgruppi tõstab kodulehe külastatavuse kogemust. Integreerime järelmaksu mooduleid, et parandada ostukogemust. Vajadusel uuendame kodulehe PHP versioone. Meie erilahendused automatiseerivad tööprotsesse ja vähendavad manuaalset tööd. Avastage meie lai teenuste valik ning võtke kasutusele erilahendused, mis viivad teie veebiprojekti uuele tasemele.

Pakume PHP uue versiooniga kodulehe põhjalikku testimist teenusena. Testimise tulemusel ja vigade leidmisel koostame auditi, mille põhjal on võimalik anda edasiste arendustööde täpsem hinnang. Kui testimisel vigu ei leita, siis uuendame PHP versiooni teie kodulehel TASUTA.

Tarnemoodulite lisamine

Loe edasi

Seadistame teie veebipoele erinevaid tarnemooduleid, mis võimaldavad teil kohandada ja hallata oma toodete kohaletoimetamist vastavalt erinevatele sihtkohtadele ja tarnemeetoditele (itella, omniva, dpd)

Blogi loomine

Loe edasi

Loome teie kodulehele blogi, selleks, et saaksite suurendada külastajate kaasatust, jagada ekspertteadmisi ning parandada teie veebilehe SEO-d.

Laohaldussüsteem

Loe edasi

Kui teil on veebipoes suur hulk tooteid ning kasutate füüsilist ladu koos laohaldussüsteemiga, siis integreerime teie veebipoe teie kasutatava laohaldussüsteemiga.

Mitmekeelne koduleht

Loe edasi

Mitmekeelse lehekülje loomine aitab laiendada teie sihtgruppi ja pakkuda paremat kasutajakogemust erinevatele rahvuste ja keelte kõnelejatele.

Järelmaksu moodul

Loe edasi

Integreerime järelmaksu mooduli teie veebipoodi, et parandada klientide ostukogemust, suurendada ostlemise mugavust ning luua positiivset ostuelamust, mis võib omakorda aidata müügi kasvatamisel ja kliendibaasi laiendamisel.

Muud erilahendused

Loe edasi

Pakume erilahendusi, mis automatiseerivad ja optimeerivad töö- ja äriprotsesse, sealhulgas pluginate loomist ja muud täiendavat funktsionaalsust. Näiteks oleme välja töötanud erilahendusi, mis võimaldavad ülesandeid täita vaid mõne klikiga, vähendades seeläbi manuaalset tööd. 

Meid usaldavad

Erilahendused - ortodont
Erilahendused - numeri

Kui teil on vaja lisada mõni moodul, luua pluginaid või vajate muud erilahendust, siis võtke meiega julgelt ühendust. Oleme valmis abistama ja leidma teie vajadustele vastavaid kohandatud lahendusi.